מה כבר ניתן לעשות עם חשיפה של 2 שניות בטלוויזיה ?

עסקים עושים עסקים-תקציר מאירועי הכנס השנתי- 2010 http://www.youtube.com/watch?v=O8t__xXTYe4  אני בשיחה עם ערן רותם, במרכז,
עסקים עושים עסקים-תקציר מאירועי הכנס השנתי- 2010 http://www.youtube.com/watch?v=O8t__xXTYe4
אני בשיחה עם ערן רותם, במרכז,

כנס ביז 2נניח שיזמתם פעילות בעקבותיה ראיינו אתכם לכתבת טלוויזיה. אלה שהכתבה הזו באורך 45 שניות, כללה גם קטעי קריינות שבהם לא הראו אתכם, ובכלל באייטם הזה השתתפו עוד 2 מרואיינים.

בקיצור,השבתתם כמה שעות מזמנכם, ובסה"כ קיבלתם שידור של 3-4 שניות בכתבת טלוויזיה. אתם מרגישים כעס ותסכול.

רגע!

לפני הכעס, האם אתם מכירים את כללי המשחק כאן ? האם אתם יודעים כיצד לנצל את החשיפה הזו לקידום האינטרסים העסקיים שלכם ? גם אם היא למספר שניות?

לפני שבוע, במהלך הכנת הרצאה, נחשפתי לסרטון שצולם באירוע שהשתתפתי בו לפני שנתיים. האירוע היה כנס של ארגון "עסקים עושים עסקים" בו אני פעיל. 

צפיתי בסרטון,  ולהפתעתי ראיתי את עצמי ל-2 שניות , שקוע בשיחה עם ערן רותם.

מה בכלל אפשר לעשות עם קטע וידאו (או עם קטע מכתבה בטלוויזיה) שבו אתה או העסק שלך נחשפים ל 2 שניות ?

מצלמות וידאו יכולות, כידוע, לצלם תמונות רבות בשנייה, באמצעים שעמדו לרשותי הרצתי את הקטע כמה פעמים והצלחתי "להקפיא" 2 תמונות מהסרטון.

מה עושים כעת ?

ברגע שהצלחתם לבודד קטע וידאו,יצרתם "מוצר תקשורתי". למוצר הזה יש כעת חיים משלו: אפשר להדפיס את התמונות, להפוך אותן לקישור אינטרנטי, לפרסם באתר שלכם או ברשתות החברתיות בתוספת כיתוב, לשתף חברים, להכניס את התוכן לניוזלטר שלכם, להפיץ לרשימת התפוצה ולהוסיף כמה מילות הסבר.

בקיצור-לבצע פעולות שיווק שימנפו את הקטע הזה, שהוא כאמור באורך 2 שניות.

זוכרים שבתחילה הרגשתם תסכול וכעס ?

אגב- גם בחומרים המודפסים כדאי לנקוט בשיטה הזו. אם יש עליכם אזכור בכתבה בעיתון מודפס אפשר להעלות לאינטרנט, ואולם חשוב מאוד לבדוק שתוכן הדברים שפרסמתם יהיה באיכות שניתן יהיה לקרוא ולהבין מה כתוב.

בעלי עסקים ומנהלים בארגונים חושבים כי המטרה היא רק להגיע לחשיפה בתקשורת.

רצוי לחשוב על מינוף החשיפה הזו לקידום האינטרסים העסקיים.

יש לכם רעיונות נוספים למינוף חשיפה תקשורתית?