פרסום עם ביצים ?

על מה מתאים לך לפרסם את המוצרים או השירותים שלך ?

 בימים האחרונים נתקלתי בסופרמרקט בתבניות ביצים. מה שהיה מיוחד בתבניות הללו הוא  שעל הביצים שבתוכן היו הצעות לפרסומת. כלומר אם יש לך מוצר או שרות – בוא ופרסם אותו על הביצים, ממש פרסום עם ביצים.

ועל מה מתאים לך לפרסם את המוצרים או השירותים שלך ?

העניין הזה הזכיר מקרה שאירע לי כמה שנים –  בסיום מו"מ ארוך ומתיש עם לקוח אחד, אחרי שהכל היה כבר סגור – הוא אמר לי שהוא צריך "לדגור" על הצעת המחיר ששלחתי אליו.

כמובן שלמחרת שלחתי לו למשרד תבנית ביצים עם אפרוח קטן וחמוד. אחת הביצים הייתה "ביצה קשה" – מבושלת, ועליה רשמתי את המילים "הצעת הגשה" (לא שכחתי לצרף גם שקית קטנה עם מלח).

האפרוח –  אגב, הוא הועבר לגן ילדים סמוך למשרד.

 על מה עוד אפשר לפרסם ?

צורך האדם בפרסום דעות, תובנות, מוצרים ושירותים קיים מאז ימי האנושות.

מי שהתחיל בז'אנר היה כמובן הסיפור המקראי בסיפור קין והבל.  הכתוב בספר בראשית אומר: "וישם ה' לקין אות" , ומשם התפתחה מסורת שאות קין נחרתה על המצח על כל המשמעויות שהיא מסמלת.

השימוש בחלקי גוף לשימוש בפרסום והעברת מסרים הפך כמעט יום יומי.

מרדכי ואנונו שמסר לעיתונאי בריטי תצלומים מתוך מתקני הקריה בדימונה, נעצר ב 1988.  הוא הובא להארכת מעצר, ללא שהוסבר כיצד הגיע לארץ. בדרכו להארכת המעצר, הערים ואנונו על שוטריו, וכתב את נסיבות חטיפתו על כף ידו, והצמיד אותה לחלון הניידת שהובילה אותו. על כף ידו נכתב

Vanunu  M  was hijacked in Rome. ITL. 30.9.86, 21:00. Came to Rome by fly BA504

בזמן האולימפיאדה המתקיימת כעת בלונדון, נחשפנו, לתסרוקתו של השייט הישראלי שחר צוברי. הוא צעד בטקס הפתיחה עם הדגל, כשצד ראשו צבוע בדגל ישראל.

השחיין הצרפתי פביאן ג'ילו חשף קעקוע בולט על זרועו בו נכתב בעברית "אני כלום בלעדיהם".

לאלפי הצופים הנמצאים בזמן התחרות אולי קשה להבחין במסרים הללו שעל גופם של הספורטאים, לשם כך באים לעזרנו צילומי הקלוז אפ של מצלמות הטלוויזיה.

בזמן שחברות מסחריות גדולות מפרסמות על בניינים, גשרים, אוטובוסים, רכבות ומטוסים ואפילו בחלליות רוסיות –  ואם אין לכם 100 אלף דולר בחודש לפרסם על הקיר בגשר הלכה בואך איילון – יצירתיות ומופרעות אולי תהייה יעילה וזולה יותר.