געגוע למתנות של פעם

מי שהייה כאן בשנות השבעים והשמונים וודאי זוכר את בתי הקולנוע שהיו ברחוב הראשי, את המכולת השכונתית, ואת חנויות הספרים הקטנות.

אין לי פרץ של נוסטלגיה כעת – אני פשוט רוצה שגם לבעלי העסקים הללו תהייה פרנסה.

שוק מתנות החגים בישראל מגלגל הרבה כסף, המתנות הפופולריות הן בד"כ כלי נוי ואגרטלים, סטים של כלי בית, ספרים ודיסקים.
הרשתות והחנויות הגדולות מייבאות את רוב המוצרים הללו, ומוכרות אותם, אולם יש בארץ אלפי בעלי עסקים העוסקים באמנות – המוצרים שלהם מחכים לנו הצרכנים, במיוחד לקראת החגים.

אמנים אלו עובדים מהבית ומשם הם מנהלים את העסק שלהם. בשבוע שעבר פגשתי אמנית שעושה דברים מדהימים מהסטודיו שלה – במטבח בביתה.
(אני לא מזכיר את השם כדי לא להסתבך עם כל חברי, האמנים האחרים שאשכח להזכיר)

ציירים, תכשיטנים, אומני פימו- חימר פולימרי, אומני קרמיקה וזכוכית, אמנים מכל סוג שניתן להעלות על הדעת שאת העבודות שלהם ניתן לרכוש כמתנה במחירים מתאימים לכל כיס וללא פערי תיווך – ממתינים לנו.

היכן מוצאים את האמנים והיוצרים הללו ?
אמנים ויוצרים המתגוררים במרחב הכפרי או באזורי תיירות יכולים להיעזר לשיווק המוצרים שלהם בעמותות התיירות או במחלקות התיירות ביישובים, ומה עם אמנים המתגוררים באזורים אחרים ?

אפשר כמובן, להגיע לאמנים הללו באמצעות האינטרנט, לבחור את המוצר ולרכוש אותו, ואולם מה עם חווית המכירה והפגישה עם האומן בחדר העבודה שלו ?

בישראל פועלים עשרות מעגלים עסקיים וקבוצות נטוורקינג (רישות עסקי) ובהם אלפי בעלי עסקים. רבים מהם אמנים ויוצרים שישמחו לספק את המתנות שלכם לחג הקרוב.

מי שהייה כאן בשנות השבעים והשמונים וודאי זוכר שאפשר היה לקנות במכולת השכונתית, להיכנס לחנויות הספרים הקטנות, ולראות סרט באחד מבתי הקולנוע שהיו ברחוב הראשי.
אין לי פרץ של נוסטלגיה כעת – אני פשוט רוצה שגם לבעלי העסקים הללו תהייה פרנסה.

אם אתם מכירים קבוצות נטוורקינג ומעגלי כוח נוספים, אשמח אם תציינו זאת.

Biz
Ibc
Bni
שפע 
לשכת המסחר
ניב 

מכירים עוד ארגוני נטוורקינג ?

אתם מוזמנים להוסיף כאן