להיות ספק שירות בכנס

על חשיבות מינוף והעצמת הפעילות השיווקית

השתתפתי עם עוד כ- 100 איש, במפגש נטוורקינג שהתקיים ברחובות. באירוע השתתפו חברי אירגון  עסקים עושים עסקים והוא כלל מעגלי נטוורקינג סביב שולחנות, הרצאה בנושא שיווק אפקטיבי ברחבי האינטרנט, והסתיים בהרצאה של משה חרלופסקי הבעלים והמייסד אשל הארגון, בנושא נטוורקינג בעידן של רשתות.

מפגשי נטוורקינג, כנסים, הרצאות, ירידים, הרצאות – כל פעולות השיווק הללו מתקיימות בכל יום כמעט בכל רגע נתון, ובאמת אין בעניין הזה משהו מיוחד. האמנם ?

בואו ונבדוק את הנושא, מבחינת צרכי התקשות השיווקית.

מלבד המשתתפים שבאו לכנס, בואו נמתקד בבעלי עניין שיש באירוע איזוטרי שכזה, ובהמשך נבדוק מה בעלי העניין הללו יכולים לעשות כדי למנף את האירוע לצרכים שיווקיים.

הכנס אורגן ע" שרון מורדוך – חברת קבוצת ביז, שהיא בכלל זמרת ומורה לפיתוח קול.

האירוע התקיים במסגרת אירגון עסקים עושים עסקים, הכולל למעלה מ- 30.000 בעלי עסקים.

הכנס עצמו התקיים במטרו בר ברחובות

הצילום הופקד בידיו הנאמנות של צביקה גולדשטיין

באירוע הייתה הרצאה תוכן של קרן כהן מ"קייסי קולג' ", על שיווק אפקטיבי ברחבי האינטרנט.

והוא ננעל בהרצאה של היזם והבעלים של האתר משה חרלופסקי

עד כאן, עובדות יבשות.

מטרת האירוע הושגה, כאמור, בעצם המפגש העיסקי בין האנשים. אולם האם אותם נותני שירות המוזכרים למעלה השכילו לקבוע יעדים מדידים, ספציפיים וריאליים כדי למנף את החשיפה שלהם – לקידום העסקים שלהם ?

* * *

כאשר אנחנו מספקים תוכן או שירות לכנס או לכל אירוע שיווקי הפוקוס נמצא עלינו – זה בדיוק הזמן של הצלם, המרצה, בעל חברת הקייטרינג או בעל האולם – להציע את השירות שלו ממש לאנשים הנמצאים מסביב ולמנף את האירוע הנוכחי ככלי לקידום המכירות של האירוע הבא.